O nas

Mazury to wciąż jeszcze nieodkryta kraina, która za każdym rejsem pokazuje swoje inne oblicze. Liczne i największe polskie jeziora przyciągają żeglarzy. My oferujemy mazurską przygodę każdemu. Wyczarteruj na mazurach jacht motorowy, którym możesz sterować bez patentu. Wynajmujemy Houseboata Nautiner 38 Classic, precyzyjnie wykonany jacht motorowy łączący bezpieczeństwo, wygodę i styl. Dowiedz się więcej o jachcie motorowym Houseboot kliknij tu Przestronny jacht pozwoli wypocząć dla całej Twojej rodziny, a każde wypłynięcie z portu będzie gwarancją niezapomnianej przygody. Wynajem Barki na Mazurach to nowość!

Jeśli urzekła Cie mazurska kraina i chciałbyś stanąć za sterami łodzi motorowej, dobrze trafiłeś. Skorzystaj z naszej oferty czarteru luksusowego houseboata sprawdź oferte, pomocy w zorganizowaniu pobytu na Mazurach i jako mieszkańcy tych terenów pokażemy znacznie więcej, niż można wyczytać z przewodników. czytaj więcej..

Czarter barki na Mazurach to opcja dla każdego! Luksusowy, duży jacht wynajmiesz w każdym mazurskim porcie (oferta One-Way). Jeśli decydujesz się na wynajem jachtów motorowych to tylko z mazury-czarter.com.

Dokładamy wszelkich starań, by Houseboat spełnił wymagania najbardziej wymagających klientów! Skorzystaj z naszej oferty czarteru bez uprawnień i Ty! Wypełnij formularz kontaktowy lub skorzystaj z szybkiej rezerwacji terminu, a my się z Tobą skontaktujemy rezerwuj

O załodze

Jesteśmy rodzinną firmą czarterową na Mazurach. Mieszkamy w Węgorzewie od urodzenia i z tym regionem łączymy naszą przyszłość. Żeglarstwo jachtowe i motorowodne to nasza pasja, dlatego na każdym etapie waszego rejsu służymy pomocą i radą. Oferta czarteru bez patentu umożliwia każdemu poczuć mazurski klimat i wypłynąć w rejs pełen przygód. Nasz jacht motorowy przycumowany jest w porcie ZHP w Węgorzewie.


Do zobaczenia na pokładzie!

Jan Skrypoczko Kapitan, właściciel F.H.U mazury-czarter.

Przed każdym czarterem dba, by oddany do waszego użytku Nautiner 38 Classic był sprawny technicznie i przygotowany na długie oraz te krótsze wyprawy! W sposób łatwy i zrozumiały przeprowadza krótkie szkolenie z zakresu prowadzenia Houseboata i przepisów żeglugi śródlądowej.

Weronika Skrypoczko Sternik motorowodny i żeglarz jachtowy

Od szkolnych lat wykorzystuje zalety życia w Węgorzewie, szlifując swoje żeglarskie umiejętności. Prowadzi dla Was bloga i social media, byście mogli poczuć wakacyjną atmosferę na co dzień. Odpowiada za kontakt z klientami zagranicznymi.